icon

App Cloner

2.6.0 için
Android

4.2

65

İstediğiniz bir uygulamanın ekstra kopyasını oluşturun

5.1M

Bu uygulamayı oyla

+3

App Cloner tabletinizde ya da akıllı telefonunuzda herhangi bir uygulamanın ekstra kopyasını oluşturmanıza izin veren bir uygulamadır. Orijinal ve kopya arasındaki tek fark ise kopyanın sertifikasının bazı uygulamaların çalışma şeklini değiştirmesidir. Örneğin, YouTube düzgün bir lisans ve sertifika olmadan doğru düzgün çalışmaz.

App Cloner ile bir uygulamayı klonlamak için süreç oldukça basit ve sezgiseldir. Tek yapmanız gereken klonlamak istediğiniz uygulamayı seçmek, ismini ve uygulamanın ikon rengini değiştirmek (kısacası Twitter'in bir kopyasını isterseniz, kopyası Twitter 2 olarak adlandırılacaktır) böylece bulması daha kolay olacaktır.

Kopyasını oluşturacağınız uygulamalar arasında Amazon Kindle, eBay, Dropbox, Facebook, Instagram, Netflix, Skype, Tumblr, Twitter ve LINE gibi popüler uygulamalar da vardır. Bunlar sadece klonunu oluşturacağınız seçeneklerden bir kaçı; ancak genel olarak bir kaç tanesi hariç neredeyse her türlü oyunu ve istediğiniz uygulamayı kopyalayabileceksiniz.

App Cloner tek bir uygulama için bir kaç hesabı olan ve aynı anda bir kaç kez giriş yapmak isteyen kullanıcılar için özellikle kullanışlıdır. Kullanım kolaylığı sayesinde, saniyeler içinde uygulamaları kopyalayabileceksiniz.
X